Skeyndor - Make up

SKEYNDOR MAKE UP – VIENKĀRŠĪBAS UN DABISKUMA APVIENOJUMS


Par dekoratīvās kosmētikas dzimteni pieņemts uzskatīt Seno Ēģipti, bet par tā laika skaistumkopšanas ideālu —faraona Akhenatona sievu Nefertiti.

Īpaša uzmanība tur tiek piešķirta acu make-up: sievietes melnināja uzacis augšējās skropstas un uzacis. Acu plakstiņas krāsoja zaļā krāsā, bet malas — melnā krāsā, piešķirot acīm mandeļu formu, un tajā pašā laikā novēršot iekaisumu no spīdošās saules un sausā vēja, izmantojot ārstnieciskās piedevas, kuras ir krāsas sastāvā.

Eģiptieši ieēnoja seju ar baltu un sarkanu krāsu, vaigu kaulus un lūpas krāsoja ar oranžu krāsu, kuras pamatē bija- henna, zeltoja roku un kāju nagus, krāsojā un veidoja matus, plaši izmantoja aromātisku ūdeni un eteriskās eļļas.
Rokoko laikmetā aizraušanās ar dekoratīvo kosmētiku sasniedza virsotni. Make-up ir kļuvis par sava veida vizītkarti, kura noteica personas sociālo stāvokli. Viens lūpu krāsas veids piemīta muižniecēm, otrs — parastiem pilsoņem, trešais bija tikai kurtināzēm, bet pavisam cits — princesēm un galma dāmam.

XX gadsimtā kosmētika kļuva pieejama visām sievietēm visā pasaulē. Dekoratīvā kosmētika ir populāra visās attīstītajās valstīs. Modi uz kosmētiku un stilu diktē baleta, teātra, kino industrijas zvaigznes…

Mūsdienu sievietes make-up mērķis ir izcelt sejas dabīgo skaistumu, noslēpt trūkumus izskatu un izveidot individuālu, neatkārtojamu stilu. Nevainojams make-up paredz prasmīgu izpildījumu, pēc kura sanāk, svaigs tēls, bet iepriekšējās darbības ārējā izskata uzlabošanai paliek nemanāmas.

Augstas kvalitātes standarti Skeyndor dekoratīvās kosmētikas ražošanā, izmanto kā savas izstādājumus, gan jaunus pētījumus kosmetoloģijas pasaulē. Modernu tehnoloģiju izmantošana un savi laboratorijas pētījumi kosmētikas ražošanā, garantē augstu kvalitāti un Skeyndor produktu drošumu.

Skeyndor dekoratīvās kosmētikas uzdevums ir nodrošināt ne tikai lielisku ikdienas izskatu, bet pirmām kārtām ikdienas ārstniecisko aprūpi, kura novērš daudzas kosmētiskās problēmās.


KOSMĒTIKAS PRODUKTI SKEYNDOR MAKE UP