Skeyndor | Make Up | Nude collection

DABĪGS MAKE-UP AR “NO MAKE-UP” EFEKTU – SKEYNDOR NUDE COLLECTION.


Dabīgs make-up ir vienlīdz piemērots kā jaunām meitenēm, tā arī vecākām sievietēm. Un, ja pirmajā gadījumā šāds make-up izceļ visu to jaunības skaistumu un svaigumu, tad otrajā gadījumā parade, ka sievietei ir stila un mēra sajūta kosmētikā.

Dabīgais skaistums – veselīgs sārtums, sārtas lūpas, starojoša āda – novērtēts visos laikos un laikmetos. Šodien viena no populārākām un modernām tendencēm ir dabisks make-up, vai nude look – “kaila seja”, kas neaizņem sievietei daudz laika , bet izceļ viņas dabisko skaistumu. Šajā stilā nav spilgtu, kontrastējošu krāsas, uzsvars tiek likts uz mierīgiem dabiskiem toņiem. Galvenais dabīgās kosmētikas noslēpums ir tāds, ka tās vienīgais mērķis ir izcelt veselīgas sejas šarmu, nekrītot acīs. Nav svarīgi, cik jums ir gadu, vai tu esi jauna meitene vai balzaka vecuma dāma – izskats vienmēr ir pirmajā vietā. Kvalitatīvs dabīgais make-up ir paredzēts, lai palīdzētu izskatīties lieliski katru dienu. Kādas gan ne būtu modes tendences, dabisks make-up vienmēr atspoguļo individualitāti un raksturu. Lai iegūtu tādu make-up vajag izcelt ādas jaunību un svaigumu. Tas arī ir dabiskā make-up galvenais šarms – kosmētikas minimums maksimālam rezultātam.

Dabīgs make-up ar “no make-up” efektu– tas ir ideāls variants ikdienas make-up, kuru, starp citu, ir viegli pārveidot par vakara makiažu, vienkārši pievienojot spilgtu lūpu krāsu vai koncentrējoties uz acīm. Maksimāli dabiskā make-up tehnika ir atkarīga no izskata īpatnībām. Kādam ir jākoncentrējas uz to, lai paslēptu ādas trūkumus: apsārtumus, rētas, pinnes, pūtītes. Kādam nepieciešams izcelt vaigu kaulus, padarot seju vizuāli slaidāku. Citi vienkārši vēlas padarīt ādu daudz starojošāku un svaigāku, pievienojot nedaudz vaigu sārtumu.

Īpaši šādam make-up’ am spāņu ražotājs Skeyndor ir sagatavojis Nude Collection kosmētikas līdzekļi sēriju, kas akcentē katras sievietes dabisko skaistumu. Sērija ir speciāli izstrādāta tā, lai izceltu acu, lūpu un sejas skaistumu kopumā, un izskatīties lieliski jebkurā laikā un jebkurā vietā. Produkti, šajā sērijā tika izstrādāti, izmantojot modernas tehnoloģijas Skeyndor, kurus apvieno krāsu risinājumi un ārstniecisko kosmētikas principi. Jo make-up Skeyndor Nude Collection, ne tikai izceļ skaistumu, bet tajā pašā laikā ārstē un saudzīgi rūpējas par sejas ādu.


Eļļa lūpām. (Radiant shine lip oil)


Barojoša eļļa ar dabisku lūpu spīdumu. Sastāvā ietilpst ārstnieciskās aktīvās vielas, kas nodrošina lūpām barošanu un mitrināšanu. Tajā pašā laikā ir līdzeklis, kas piešķir lūpām krāsu un spīdumu. Pieejams divās krāsās (rozā № 616 un oranžā № 615). Līdzeklis ir ar aplikatoru, kas ļauj ērti un vienmērīgi uzklāt uz lūpām.


Želeja-korektors uzacīm (Genuine brow definer)


Izmantojot šo rīku, var veidot ideālu uzacu formu. Želeja ietver mikrosariņus, kas piepildina uzacis un piešķir tām lielu blīvumu. Pieejams brūnā tonī.


Balinošs zīmulis Highlighter (Luminous touch stick Highlighter)


Highlighter pareizi izcels reljefu, izdala un balina nepieciešamās sejas zonas. Līdzeklis paredzēts vaigu, deguna un zoda korekcijai.


Tonālais krēms. Korektors (Perfect cover foundation. Concealer)


Līdzeklis 2-in-1 ir tonālā krēma un korektora savienojums. Labi mitrina ādas virsslāni, bet maigā tekstūra ļauj ādai elpot. Ideāli pielāgojas Jūsu ādas tonim un acumirklī maskē tās defektus un trūkumus, nodrošinot efektu uz visu dienu.


Lūpu krāsa ar krēmveida konsistenci (Creamy lipstick)


Lūpu krāsa piešķir lūpām perfektu spīdumu, nodrošina noturīgu krāsu un ilgstošu makijāžu. Saudzīgi kopj jūsu lūpas, izlīdzina un mitrina tās, samazina grumbiņas ap lūpām. Pieejams 2 toņos.


KOSMĒTIKAS PRODUKTI SKEYNDOR NUDE COLLECTION