SKEYNDOR - Kosmētikas līnija POWER C+

POWER C+


POWER C+ -antioksidantu līdzekļu līnijas ādas spožumam. Likvidē foto- un hrononovecošanās pazīmes un izlīdzina ādas toni un tekstūru, stimulē dabisku reģenerāciju, padara to gludāku un pievilktu. Antioksidantu līnijas līdzekļi ādas spožumam: samazina foto- unh hrononovecošanās, stimulē dabisku reģenerāciju, izlīdzina ādas toni un tekstūru, padara to ideāli gludu un pievilktu. Profesionālā programma: nepārspējamā profesionoāla programma uz inovatīvās formas C vitamīna, koncentrēta granātābolu, alvejas, Āftrikas bērzu mizas, alfa-bisabolola ekstraktu un saules filtru bāzes.

EFEKTI. Atjauno ādas toni un spožumu. Aktivizē šūnu reģenerāciju, stimulē kolagēna sintēzi. Izgaismo ādu, padarot to mīkstu un patīkamu.

Satur. Profesionāls komplekts ar līdzekļiem ar ekskluzību tekstūru un maigu augļu aromātu. pārstāv narkotiku ar ekskluzīvu tekstūru un maiga augļu aromātu. Antioksidants normāli, sausa āda, emulsijas kombināciju un taukainas ādas, acu kontūru krēmu no tumši apļi un grumbu krēms.


AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

Askorbīnskābe –  inovatīvā formā Nikkol VC-P –  inovatīva īpaši stabila C vitamīna forma ar augstu penertācijas līmeni, ar augstu spēju aktivizēt šūnu metabolismu.

Granātābols ekstrakts (Punica granatum) ir plaša spektra antioksidants. Alvejas ekstrakts – aktivizē kolagēna sintēzi, stimulē reģenerācija, mitrina, piemīt antioksidantu efekts.

Āfrikas bērza mizas ekstrakts (Anogeissus leiocarpus) -veicina kolagēna sintēzi, piemīt antioksidantu aktivitāte.

Ieteikumi kombinācijai ar citām līnijām: atkarībā no klienta vecuma un problēmu smaguma var apvienot ar līnijām Power Hyaluronic, Corrective, Eternal un Global lift. Maksimāla efekta sasniegšanai, ir īpaši svarīgi, lai papildinātu profesionālo kopšanu kosmetologa kabinetā ar individuālo profilaktisko kopšanu.


KOSMĒTIKAS LĪNIJAS PRODUKTI POWER C+