Vērtības

SKEYNDOR uzņēmuma pamatvērtības atspoguļojas tās attīstība, spēja pielāgoties jaunam laikam un uzticība, kura tika sasniegta pēc daudzu gadu darba skaistumkopšanas pasaulē. Tās pamatprincipi ietver spēju radīt jauninājumus, noteikt tendences un saņemt atzinības par īpašu individualitāti.

Zinātniski pamatota efektivitāte

Jaunās Ultra-modernās aktīvās sastāvdaļas un formulas pētījumi veido SKEYNDOR produktu pamatni klientiem, kuri neatlaidīgi cenšas iegūt redzams, taustāmus rezultātus.  Visi SKEYNDOR produkti ir dermotoloģiski testēti un klienti pastāvīgi apstiprina efektivitāti. Mēs tiecamies pēc redzamiem, reāliem rezultātiem.

Dibinātāji

SKEYNDOR 20. gadsimta 60. gados aizsāka profesori Publio Puente un Huans Morcillo no Spānijas Augstākās Zinātņu akadēmijas, kuri nolēma izmantot uzkrātās zināšanas un tehniskās zināšanas, lai izveidotu progresīvu kosmētikas klāstu. “SKEYNDOR” produktu radīšanu iedvesmojusi māsa, kura sūdzējās, ka viņu ādas kopšanai nav pietiekami attīstītas tehnoloģijas.

Inovācijas

Mode un jaunrade nosaka jaunas tendences un priekšlikumus, moderniem iepakojumiem un oriģināliem dizainiem. Šīs ir tikai dažas iezīmes, kas definē SKEYNDOR zīmolu. Visi piedāvājumi ir unikālie un inovatīvie. Tie veido uzņēmuma dinamisku pozīciju profesionālās kosmētikas tirgū kopumā.

Profesionāļu uzticība

Šo gadu desmitu laikā uzņēmumam SKEYNDOR izdevies sasniegt tik daudz, jo tas sadarbojās ar skaistumkopšanas speciālistiem, kuri uzticējās un joprojām uzticas izcilajai SKEYNDOR produktu kvalitātei, kā arī zīmola centieniem padarīt skaistumkopšanas profesionāļus par skaistumkopšanas padomdevējiem. ļauj vieglāk izmantot visus produktus un rīkus, kas nepieciešami veiksmīgai darbībai.

Bezmaksas piegāde uz pasta automātiem

Neatkarīgi no pirkuma summas

Bezmaksas paraugi ar katru pasūtījumu

Lieliska iespēja izmēģināt jaunus produktus!

Ātra piegāde

Preces tiek nosūtītas 1-2 darba dienu laikā